Fetiş Ürünleri

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz zirı ya da diz üstü giyilen çorapları tutan elastik şerit ve bantlara maruz isimdir. önceden bay iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Hasetmüzde çoğunlukla bayan iç giyim ürünü olarak üretilse bile rical muhtevain üretilen elan dümdüz modelleri bile mevcuttur. Midi Çağ dönemlerinde Avrupalı rical çoraplarının dunya kaymasını engellemek muhtevain elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde elkızı vücudunda bacağın da bir şehvet aracı evetğu esrarkeşfedildi. Ve bu birliırdan sonrasında kadınlar aracılığıyla da kullanılmaya başlangıçlandı. Hatta unutulmaya beniz tutmuş bir batı geleneğine göre, düğünden sonrasında gelinin jartiyeri degaje arttırma ile satıa sunulur ve yeni evlilere maddi destek katkısızlanırdı. Bir farklı Avrupa geleneğinde ise, gelinin çmuhtevaek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine yakın fırlatması o dönemlerde jartiyer ile omuz omuza gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan torlakler deri raksında çiftlere zevcelik etmek zorunda idi. 1960’lı yıllarda basılan birbir hayli bay dergisinde elkızı vücudunu gösteren fotoğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kabil iç giyim ürünlerinden sonrasında jartiyer bile önem almaya başlangıçladı ve hasetmüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle omuz omuza kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi bir zaman bile evetğu kabil beyazdır. Siyah ve pembe kabil renkleri bile akseptans görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler muhtemel evetğu denli çarliston olmalı ki, dış kıyafetten belirli olmaması ve giyen kişdüzgün keyifsiz etmemesi gerekir. Moda kesimü artık jartiyeri hiçbir çıngı olarak satmanın beraberinde birbir hayli ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birbir hayli üretici aracılığıyla saten gecelik, külot-sütyen kümeı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçbirliı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak akseptans edilen ancak yavaş yavaş liberalleşmeye yakın giden seks oyuncaklarının satın tuzakınmasıyla alakalı olarak tabu yadımlamaının sınırlarını tartışmak ve konuya mesafe getirmek muhtevain dundakileri okumanızda fayda var.

Seks oyuncağı olarak bileğerlendirilen ürünlerin kimiları kategorileri süresince özellikleri açısından başkalık gösterse bile yapı taşı başlangıçlıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden bandajlamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Bütün seks oyuncakları hiçbir başına veya bir partnerle her yaşfecir kişioğlu aracılığıyla çok amaçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar süresince hasetmüzde ve cihan genelinde en çok satın tuzakınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Bazılarına göre seks oyuncakları sıhhatsiz, utanç donör veya çevreye zararlı olarak görülebilirken kimilarına göre ihtiyaç, hayata nitelik koymak muhtevain bir aracı olduğunu söyler.

Utanç, kendini yetersiz hissetme duygusu veya mağazada aşina birileri ile maç tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı sevilmeyen kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara güne doğrulum bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop muamelelerinde örtülü evetğu muhtevain satın tuzakırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten sefa alan tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziksel mağazalarının olması önemlidir.

Utanç duymak, tabularla eğleşmek bazı seks oyuncağı muamelelerinde hüsranla gerilanabilir. Ürünü internet sitesindeki görseline bakarak sarmak, ustalıklevselliği hakkında veri edinmeden satın sarmak, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açmış olduğunızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-tecim siteleri ürünlerin teferruatlı resimlerini, videolarını ve meşruhatını çok kupkuru yayınlamalı ve nefiy yaratacak neticelerin önüne geçebilmek muhtevain oylumlu çaba harcama etmelidirler. Antrparantez; artık gelişen uygulayım bilimi ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, yazılan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları muhtevain seks shoplardan tuzakışbilgiş elan amelî ve sükûnet olmaya başlangıçladı.

Mukaddema seks oyuncağı kullananların sapkın evetğu, seks sundurmaında yaşanmış olan problemlerın tartışılması, hususşulması utanç duygusunu zaitrdığı muhtevain ihtiyaç olsada satın tuzakımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki hasetmüzde bu düşüncelerin teltiklığına kanış getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan ferah ferah alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanmış olan olumsuzluklar keyif sorunu olarak akseptans edilir, insanoğlu cinsellik ve sekste denktaş haklara sahiptir. Diğer taraftan, tutucu kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar aktöresel bir sorundur, cinsiyete göre seksüel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, seksüel genlik düzeyi elan düşüktür ve seks, cinsellik olarak akseptans edilmez.

Hanımlar, sex shop muamelelerin, fiziksel mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Hanımlar seksüel hayatlarını renklendirmek, sundurmaına canlılık koymak, elan düzgün bir orgazm eğleşmek veya seksi iç çamaşırları ile cezbedici bir cisim sergilemek muhtevain sex shoplardan tuzakışbilgiş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde bazı yasalar doğrultusunda mağaza konumu, ürün lansmanı, müşterilere ulaşımı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş zirı bireylerin sex shoplardan muamelei memnu olup çevrimiçi sitelerin girizgâhinde bu uyarı mimarilmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziksel mağaza olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını kollamak adı şeşnda faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının uygulayım bilimi ile buluşmasından sonrasında oylumlu gelişmeler ve seksüel uyarıların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diyerek korktuğum yakın olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanoğluı seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile alakalı aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve hatta sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bize veremedikleri hiçbir şey kaldı o da ihtisas. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya elan önce hiç yaşamadığınız seks yaşamınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile omuz omuza size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, ustalıkleyişleri, sizin esrarkeşfedemediğiniz noktalara ulaşımı ile vücudunuzun sefa haritasını çıkarmakta bayağı hatırlı ürünlerdir. Oyuncaklar ile esrarkeşfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları mahsus ve ona göre akım ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi elan kesif seks yapmaya ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks yaşamınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi esrarkeşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu ustalıkin en amelî yolu. Antrparantez seks sırasında flört etmek çok önemli. Sakın haberleşme kurmaktan ve hususşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks yaşamınızı en koca seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks hayatının ne denli keyifsiz edici olduğunu. Yalnız aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis benizüğünün penisinizi sıkarken evinsizsarmak muhtevain muhtevainizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanmış olan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Cinsel haz ne yapmış olursanız mimarin seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Tek mânia tanılamamadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyarıcı seks oyuncakları elan düzgün seks yaşantkaloriın vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak düzgün bir seksin sonu kudretlü bir orgazm ile gerilanır. Kendinizi ve partnerinizi esrarkeşfettikten sonrasında seks yaşamınızdaki sıklık ve her seferinde olumlu sonuç almış olduğunızda iyiki bu yazıyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir