Heets Satın Al

Heets, elektronik sigara yahut IQOS cihazı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS aletinda ısıtılmış duman vaziyet aldığından, sigaraya benzemekle bile, geleneksel sigaralardan farklıdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza doğruca konulabilen ufak tefek parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara aletinda ısıtılır ve bu sayede yaman adına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, geleneksel sigaralardaki kabilinden yanma maslahatlemi gerçekleştirmezler. IQOS cihazı kullanan eşhas bağırsakin bir almaşık olarak maruz Heets, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın yutmak bağırsakin belli başlı yaş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) aracılığıyla üretilen ve piyasaya güruhlen bir duman ürünüdür. PMI, cihan genelinde en kocaman duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 yılında tanılamatmıştır. Heets’in amacı, sigara içmece kızılışkatilklarını göçermek ve insanların daha azca zararlı bir seçenek https://sigaramiz10.com/heets göndermek bağırsakin geleneksel sigaraların adına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine munis olanı seçebilirler. Lezzetler beyninde mentol, nane, çikolata, vanilya kabilinden seçenekler bulunabilir. Hassaten, nikotin miktarları da başkalık gösterir ve kullanıcının tercihine destelı olarak seçilebilir.

IQOS cihazı, Heets yararlanmaı bağırsakin mutasavvertır. Aygıt, dumanü 350°C’ye denli ısıtır ve bu sayede Heets’in bağırsakindeki duman özlerinin buharlaşmasını katkısızlar. Bu muamelat, dumanün yanması adına, buharlaşması sebebiyle açığa çısoy kimyasalların azaltılmasına yardımcı olabilir. Bu nedenle, IQOS cihazı ve Heets ürünleri, geleneksel sigaralara bakarak daha azca zararlı olarak ikrar edilirler.

Heets ürünleri, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın yutmak bağırsakin belli başlı yaş sınırlamaları bulunabilir. Hassaten, yararlanmaı da lokal yasalara kapalıdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunmuş olduğunuz ülkenin müntesip legal düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in geleneksel sigaralardan daha azca zararlı olduğu iddiası, PMI aracılığıyla yapılan tetkikat ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Fakat, ürünün ferah ferah heets yararlanmaı sebebiyle, temelı uzmanlar aracılığıyla elektronik sigara kabilinden başka duman ürünleri kabilinden tabilık yapıcı olabileceği dair ikazlar yapılmaktadır.

Heets’in piyasaya güruhlmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara sebep olmuştur. Bazı dirlik örgütleri, Heets kabilinden duman ürünleri karşı endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, hatır emrazı ve başka dirlik sorunlarına sebep olabileceğinden düşünce etmektedirler. Hassaten, duman ürünlerinin dinçler üzerindeki etkileri bile ağız kavgası konusu olmuştur.

Bununla bile, temelı uzmanlar, Heets ürünlerinin geleneksel sigaralara bakarak daha azca zararlı olduğunu ve sigara terk yönünde bir kadem olabileceğini savunmaktadırlar. Bazı ülkeler, Heets kabilinden ısıtılmış duman ürünlerini geleneksel sigaralara almaşık olarak tanılamamlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çkızılışan eşhas bağırsakin yeğleme edilebilecek bir seçenek olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in geleneksel sigaralara bakarak daha azca zararlı olduğu iddiası halen ağız kavgası konusu olsa da, ürünün yararlanmaı anbean yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına munis şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki legal düzenlemelere ve dirlik önerilerine munis şekilde kullanmalıdırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir