Heets Sigara

Heets, elektronik sigara yahut IQOS apareyı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS aletinda ısıtılmış duman mevzi aldığından, sigaraya benzemekle omuz omuza, anadan görme sigaralardan farklıdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza dolaysız konulabilen küçümencik parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara aletinda ısıtılır ve bu sayede yaman namına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, anadan görme sigaralardaki gibi yanma işçiliklemi gerçekleştirmezler. IQOS apareyı kullanan zevat ciğerin bir almaşık olarak sunulan Heets, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın çalmak ciğerin mukannen yaş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya sürülen bir duman ürünüdür. PMI, dünya genelinde en büyük duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 senesinde tanıtmıştır. Heets’in amacı, sigara içme allıkışkanlıklarını tahrif etmek ve insanların elan azca zararlı bir opsiyon https://sigaramiz10.com/heets takdim etmek ciğerin anadan görme sigaraların namına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine müsait olanı seçebilirler. Lezzetler ortada mentol, nane, çikolata, vanilya gibi seçenekler bulunabilir. Hatta, nikotin miktarları da çeşitleme gösterir ve kullanıcının tercihine bağlı olarak seçilebilir.

IQOS apareyı, Heets tasarrufı ciğerin tasarlanmıştır. çeyiz, dumanü 350°C’ye derece ısıtır ve bu sayede Heets’in ciğerindeki duman özlerinin buharlaşmasını sağlamlar. Bu muamelat, dumanün yanması namına, buharlaşması sebebiyle açığa çıhun kimyasalların azaltılmasına yardımcı olur. Bu nedenle, IQOS apareyı ve Heets ürünleri, anadan görme sigaralara bakarak elan azca zararlı olarak kabul edilirler.

Heets ürünleri, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın çalmak ciğerin mukannen yaş sınırlamaları bulunabilir. Hatta, tasarrufı da mevzii yasalara sadıkdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunduğunuz ülkenin alakalı legal düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in anadan görme sigaralardan elan azca zararlı başüstüneğu iddiası, PMI tarafından yapılan araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuşdolaşma. Fakat, ürünün haydi haydi heets tasarrufı sebebiyle, temelı uzmanlar tarafından elektronik sigara gibi öbür duman ürünleri gibi bağımlılık strüktürcı olabileceği dair uyarılar strüktürlmaktadır.

Heets’in piyasaya sürülmesi, dünya genelinde çeşitli tartışmalara sebep olmuşdolaşma. Bazı mizaç örgütleri, Heets gibi duman ürünleri için endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, hatır emrazı ve öbür mizaç problemlerine sebep olabileceğinden kuşku etmektedirler. Hatta, duman ürünlerinin toyler üzerindeki tesirleri de ağız dalaşı konusu olmuşdolaşma.

Bununla omuz omuza, temelı uzmanlar, Heets ürünlerinin anadan görme sigaralara bakarak elan azca zararlı olduğunu ve sigara salıverme yönünde bir kadem olabileceğini savunmaktadırlar. Bazı ülkeler, Heets gibi ısıtılmış duman ürünlerini anadan görme sigaralara almaşık olarak tanımlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çallıkışan zevat ciğerin tercih edilebilecek bir opsiyon olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in anadan görme sigaralara bakarak elan azca zararlı başüstüneğu iddiası halen ağız dalaşı konusu olsa da, ürünün tasarrufı anbean yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına müsait şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki legal düzenlemelere ve mizaç önerilerine müsait şekilde kullanmalıdırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir