MedreseRadyo Risale i Nur Dinle

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine hız kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yayını ve muhtelif dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı baştan sona içinlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kabilinden bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta bakım veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kabilinden kılgı marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Hassaten genel ağ sitesi üzerinden müteallik bölümleri görüşme ederek ücretsiz şekilde bakım alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin ABD, Avrupa, Asya kabilinden bir çok kıtada kılgı üzerinden neşriyat yaratıcı kılgı yevmi yüzlerce zaman dinlenerek mahal vecihünde İslamiyet’in henüz hızlı tanılamanmasına vasıta ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından kuruluşlarak insanlara ulaştırılması savsaklama edilmiyor. Sizde emlak dışında canlı andıran arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını referans ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

Hassaten MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile müteallik videolar yayınlar yaparak emlak dışında bir çok insanın İslamı teşhis noktasında bir köprü vazifesi kuruluşyor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey güfte ettiriyor. Eserin bu denli etkili olduğu bilinmiş olduğu derunin kılgı ve sair sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek veya koşmak isterseniz kesinlikle MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça güfte ettiren kılgı hakikat görülmeye valör. İnternet sitesi baştan sona taşınabilir uyuma mevla ve bir çok yabancı dilde bakım verdiği derunin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Esasen hali hazırda genel ağ sitesi mütemadi geliştirilmekte ve kullanıma henüz amelî bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çaldatmaışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan seda sanat erimız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir zanaatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde aldatmaıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en nitelikli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en yeğin şekilde söz gelişi edilmeye çaldatmaışılmaktadır.

Güneş içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce beşer hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en yeğin şekilde faydalanmaktadır. Esasen kılgı marketlerden bakmış olduğunız vakit uygulamanın puanının ve indirilme tenasüpının ne denli şiddetli bulunduğunu görebilirsiniz. Buda saymak oluyor ki MedreseRadyo uygulaması sahaında hakikat dobra bir iş çıkadınp insanlara en yeğin şekilde bakım vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Radyo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir