ucbasaktarim.com: Onlu Tekerlekli Çekilir Ot Toplama Tırmığı

Üçkelleak Kültür, ziraat makineleri kesimünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Gübre Serpme Makineleri, Ot Icma Tırmıkları, Traktör Eğin Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yem Kompozit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri dâhilin ürettiği üstün nitelikli çözümleriyle teşhisnır.

Tarım Makinaları

Kültür makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine şayeste olarak üretim yapmalarına yardımcı evet. Amelî aygıt ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan ehliyetli gıda üretimi, giyecek ve barınma platformını esenlayamaz. Yüzlerce yıl önce tüm insanlar ilkel ziraat halletmeye kelleladı ancak günümüzde toplumun yalnızca çok ıvır zıvır bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını hakkındalayacak tarımsal üretimle meslekmaktadır. Araba ve ekipmanlar buna olanak teşhismaktadır. Türkiye, ziraat ve ziraat makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Artan dileme ve ziraat kesimünün anbean çeşitlenmesi, ziraat makinelerine olan ihtiyacın da artmasına sebep olmuştur. Teknoloji ile yanında gelişen ziraat makineleri, ziraat aletleri, otomatik ve yardımcı ziraat makineleri üzere ekipmanlar ziraat sanayisini canlandırarak süreklilığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Kültür makineleri, kullanılan amaca ve alana bakılırsa değişiklıklar göstermektedir. Kültürı kolaylaştıranbu makineler sayesinde üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. üste yalnızca ziraat kesimü bileğil, ülkenin ihracat hacmi bile anbean artmaktadır.

Üçkelleak Kültür , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağdaş üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, nitelikli iş gücü ve mürtefi üretim kapasitesi eşliğinde durağan üretim gücüyle müşterilerine en dobra hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çkızılışanı ile devimsel ve kudretlü âdem kaynağına ehil olan Üçkelleak Kültür, tasarımdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere kadar tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi güzeşte otomobil üretimi ile 15 ’i aşkın ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine ulanmış kıymetiharbiye sağlayan Üçkelleak Kültür; konsantre Ar-Ge çkızılışmalarının ışığında, sonra teknolojiyle standartlarını durmadan yükseltmektedir. Daimî tekâmül ve sıfır pot üretim sistemi, Üçkelleak Kültür ürünlerinin hem vatan zarfında hem bile vatan dışında güvenilerek kullanılmasının kellelıca nedenidir. Üçkelleak Kültür, nitelikli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu tüm sektörlerde demıtlamıştır.

Üçkelleak Kültür olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Gübre Serpme Makinalarıdır”. Gübre serpme makinası gübrelerin şayeste ve kararlı bir şekilde tevziını esenlar.
Gübreyi ehliyetli ve rast bir şekilde toprağa serpebilen Gübre Serpme Makinası ile boşuna gübre kullanımı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve mübarek bir şekilde dağıtabilirsiniz. Gübre Serpme Makinaları sayesinde toprak üzerinde elan azca efor tüketme ederek çok elan esenlıklı prosedür yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın boşuna olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Gübre Serpme Makinası sayesinde çok elan esenlıklı lafır ve toprağınızdan elan şu denli ürün ve sebze elde etmenize yardımcı evet.
Gübre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması dâhilin kullanılan miktarların esenlıklı bir şekilde ayarlanması esenlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden elan mübarek bir şekilde yetişmesini esenlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en önemli ihtiyaçları olan gıda maddelerini esenlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı esenlarken hem bile bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını esenlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu kadar katkı sağlayan gübrelerin kullanımı konusunda çok önemli ve dikkat edilmesi müstelzim bir ilke bulunmaktadır.
Bu ilke gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Gübre Serpme Makinası sayesinde gübreyi toprağa elan homojen dağıtarak elan mübarek skorlar elde edebilirsiniz.

Üçkelleak Kültür olarak bir başka ürünümüz olan Traktör Eğin Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine hissetmek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi zemin seviyesinden hissetmek ve bekleyen bir damperli kamyona ya da meydanda bir trap kazısına sarkıtmak dâhilin geniş olarak kullanılır. Eğin yükleyici ile yanında bir malzemeyi yere itmeden hissetmek mümkündür. Eğin yükleyiciler umumiyetle istiflenmiş olan bir malzemeyi zemin seviyesinden hissetmek dâhilin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut trap kazısı üzere alanlara sarkıtmak dâhilin yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan dip yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı üzere sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çıharemlabilir bir demetlantı parçası üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası bileğmeslektirilebilir ve biriyi ağababaşmanla da rahatletilebilir. Esas dahişenler umumiyetle hidrolik dahişenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çkızılıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da tutum ettirilir. Teleskopik taşıyıcılara bakılırsa nispeten sakıt maliyetleri ve çok yönlülükleri bile dip yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör dip yükleyiciler dâhilin yeğleme edilebilecek biriyi üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın çekicilik gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem bedel hem bile kalite olarak avantaj esenlayabilir.
Üreticilerden satın bazı üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Kültür makineleri kesimünün önde gelen üreticilerinden Üçkelleak Kültür’ın dip yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek fen sahibi olabilirsiniz.

Ot Icma Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri ağızotu bitkilerinin tahsil ve balyalama mesleklemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu örgülması mesleklemlerini sağlayan bir makinedir. Üçkelleak Kültür olarak Ot Icma Tırmıkları da ziraat makinalarımız arasında bulunmaktadır. Ot Icma Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 8’li Askılı Ot Icma Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Icma Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Icma Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Icma Tırmığı olarak 6 temel gruba ayrılır.

Yem kompozit makinası, besi hayvancılığı yahut süt hayvancılığı yapan çiftçiler ve üreticilerin hayvanları besleme sırasında iş sıkletünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi sırasında dikkat etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine dikkat edilmediği hengâm hayvanın sütü ve etinden mahsul kızılınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği yapan çiftçiler ve üreticiler ilk kadem olarak besleme sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgizem vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını esenlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması müstelzim tüm gıdaları hiç seferde alabilir ve elan dobra beslenebilir. Yem karmanın örgülması hayvanın tüketmesi müstelzim tüm gıdaları bir araya getirerek elan dobra beslenmesine böylece elan şu denli mahsul almanızı esenlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile yanında Yem Kompozit Makinaları da Üçkelleak Kültür olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçkelleak Kültür olarak çarelama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile evetğu üzere en üst düzem kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Muallakr Tip (ölçün) , Muallakr Tip (Hidrolik) , Muallakr Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi örgüsı kibar ve mübarek bir tarımsal üretim dâhilin önemli avantajlar sunarken jeopolitik konumu da cihan ziraatı dâhilin önemli bir köprü mesleklevi görmektedir.
Tarımsal üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin elan dobra durumlara gelmesi dâhilin tarımsal ihracat noktasında Üçkelleak Kültür olarak tüm çkızılışanlamış olurımızın yardımsıyla yanında
Üçkelleak Kültür kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Tarım Makinaları veya profesyonel ürün için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir